Poskytni kočce lásku a ona se postará o tvou duši.

Kniha návštěv

Datum 02.01.2012
Vložil Sněhurka a Morinka ze Žižkova
Titulek Pohádka o Sněhurce

Ahojky, jmenuji se Sněhurka a jsem vánoční dárek od paniččiny maminky. Přijela jsem ze stodoly na vsi přímo do Prahy do postele, panička o mě mluví jako o žižkovském povaleči a pán, mi říká Nácíčku.

Paniččina maminka mě slyšela jak brečím u sousedů v uhlí a bála se aby mě tam nezaházeli, nebo nezabili. Zavolala na mě a já jsem opatrně vylezla. Bála jsem se, ale dostala jsem od té paní najíst a pohlazení. Pak mi udělali krabičku na spaní a zavolali mojí paničce, jestli by mě chtěla.

A tak mě 28. 12. 2011 zavřeli do krabice s dírkami, naložili mě do autobusu a odvezli do Prahy. Jestli si myslíte, že jsem byla vyděšená tak to tedy nebyla, celou cestu jsem prospala, já totiž spím velice ráda.

Doma byla ještě jedna kočička která se jmenuje Morinka, je větší a moc na mě vrčela a syčela, ona se mě bála. Dneska si už spolu hrajeme a Morinka mi umývá očička, jak spím, mám stále ospalky a než si je stačím umýt, zase usnu. Jo a nejlépe se spí s pánem.

Krásný Nový rok Vám všem přeje Sněhurka.

Paniččin dovětek

Ta kočka, je normální Žižkovský povaleč, ta se nenaučí ani na jméno protože furt chrápe. Jinak je moc hodná, čistotná a baští normálně, hodně jedla jen první dva dny. Morinka jí už meje ty ospalky, který si ten povaleč neumí umejt sám.
Mnoho zdraví přeje panička a kočička Morinka

 

© verjavor 2008-2010, 2021...

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode