Nejlepší kočičáci pod sluncem

Fotobanka Pixmac

Fotobanka Pixmac nabízí levné fotky a vektory s licencemi pro reklamní účely.
Platba bankovním převodem a na fakturu je samozřejmostí.

Kniha návštěv

Datum 18.03.2010
Vložil ada-cat
Titulek Prosím o radu

Bydlíme ve třetím patře, a máme strach otvírat okno aby nám nespadla Morinka. Co mám dát na okno v pronajmutém bytě kde nemohu dělat trvalé zásahy, stačí mi sítě proti hmyzu? Morinka je ještě mladá, zvědavá a ráda šplhá.

Datum 08.05.2010
Vložil Veronika - MIkuláš &Floppy
Titulek K příspěvku:Prosím o radu

Ten samý problém máme taky, nad náma není další balkon,kde by se dala uchytit síť. Tak hlídám kočky osobně. Mikuláš zamlada skočil 3x po sobě, teď už tak neblbne, spíš se bojím o kočku. Ona se napřed vůbec bála skočit byť jen na parapet,ale teď už ji nic nezastaví. Tak ji sundávám ručně, teď už stačí říct "Floppy!" a hned se vrátí na okno. Přidrátovala jsem na zábradlí takové pletivo - nastojato, docela ostré - no myslíte,že to kočky zastavilo? Ani omylem. Co bych dala za nějakou stříšku!!

Datum 21.01.2010
Vložil ModrýKocouř.cz
Titulek Bertrand brání páníka

https://www.modrykocour.cz/diary-kocour.php?id=1978

Datum 25.01.2010
Vložil Kulíšek
Titulek K příspěvku:Bertrand brání páníka

Ahojky Bertrande. Jsem nový člen naší rodiny. Micínek mě už stačil zaučit jak se používá počítač (děda mu říká bedna), naučil mě tlapkat, číst, odepisovat, prohlížet si došlé mejly a spoustu užitečných věcí, které kočičák ve své nudě může použít. Využívám je bohatě. Ale nejraději si hupsnu dědovi na monitor, koukám jak se potýká s klávesnicí, pravopisem, jak u toho nadává, maže, přepisuje... Prostě pro chytrého kocourka sranda. Moc se tím bavím. Dnes jsem kouknul, přišla mě adresa https://www.modrykocour.cz/diary-kocour.php?id=1978. Nou preblema. Jsem si myslel. Otevřu to, jako vždycky a všechno. Se smutkem v duši se musím přiznat, že se mě to nepodařilo. A nepomohl ani děda. Inu stáří. Nediv se. Ale budu moc a moc, rád, když mě napíšeš. Když si budeme moct spolu mňaukat a sdělovat si jaké problémy máme se svými dvounožci. Ale musím napsat, že jsem se dostal k dobrým lidem. Babička mě opusinkovává a muchlá tak, že si myslím že přijdu o srst. O dědovi ani nemluvím. Ten je ze mně stále na větvi. A Micínek? Lepšího kamaráda jsem si nemohl přát.
Moje adresa: Micinek04@seznam.cz. Nebo Jelda.seznam.cz. Nebo přes kočičáky.webnode. Najdeme se, protože se máme rádi. Mňauky.

Datum 13.11.2011
Vložil Vera
Titulek K příspěvku:K příspěvku:Bertrand brání páníka

Dědo, Bertrand je přece z MK, ti sem nechodí.. :-(

Datum 13.01.2010
Vložil Jirka
Titulek Lenost a pohodlí

...jsou fenoménem dneška. Proč prý se do jedné sms vejde 160 písmenek a ani o čárku víc? Tvůrce (autor) mobilních zpráv prý dlouhodobě prohlížel tisíce pohledů, na kterých si člobrdové posílali přání, vzkazy, sdělení... Zprůměroval to, a došel právě k číslu 160. Možná taky 159 nebo 161 a půl, prostě stanovil že jedna sms bude obsahovat 160 písmenek. Ale dá se krásná pohlednice z místa x nahradit tlapkáním na mobilu? Kde zůstal překrásný pohled na místo, odkud byla pohlednice zaslána? Kde zůstala známka, zvláště z dalekých krajů? Smutní jak sběratelé pohlednic i známek. Už dávno se neprodávají v trafice nebo na poště balíčky za 3,-, za 5,- nebo deset korun. Co v nich bylo krásných známek, vonících dálkami... Možná i na to si jeden zvykne. Ale napsat do knihy návštěv naposledy někdy v létě? To nelze omluvit ničím. Tak prosím kamarádky, kamarády, kočičáky a kočenky, namočte brko do kalamáře a písnětě aspoň Ahoj.

Datum 18.03.2010
Vložil ada-cat s Morinkou
Titulek K příspěvku:Lenost a pohodlí

Ahoj Jirko, to co říkáš je naprostá pravda. SMSky jsou sice prima ahychom pánovi řekly že jsme vpořádku, že nám už je líp nebo že jsme na určitém místě. Ale pohledy z výletu to nenahradí. Panička je taková, že jede s kamarádkami na výlet a posílá pánovi pohlednice, páneček je sbírá a známky také již od klukovských let. Když bylo pánovi 54 let byl nemocný a bylo mu doma moc smutno. Já jsem ještě nebyla na světě a pán byl doma jen s vlčicí Blonduškou. Panička našla na počítači takovou správnou hru která se jmenuje postcrossing a posíláme i dostáváme pohlednice z celého světa. Když panička ty pohledy píše, hlídám ji aby neudělala nějaké chyby. A když vám někdo řekne, že je to pro kočku, tak to je to nejlepší na světě, protože my kočky bychom nikdy nic špatného nechtěly.
Mńaukýý Morinka s paničkou

Datum 22.03.2010
Vložil Micínek
Titulek K příspěvku:K příspěvku:Lenost a pohodlí

Milá Morinko, ahojky její dvounožkyně.
Děda se někdy pustí do povídání, které babička nemusí. Tak si nás dva - Micínka a mně - vezme k sobě, a začne povídat. Jak taky sbíral známky. Jak se přihlásil do filatelistického klubu, jak si zakládal alba známek... A taky že začal sbírat zápalkové nálepky. Má jich přes 20 tisíc. Jejdanenky, to je ale číslo, který my neznáme. Umíme počítat do dvaceti. Na každý drápek jedno číslo. A podle toho vždycky přepočítáváme kapsičky, které děda nosí domů. On se diví, jak to poznáme. Ještě nemá vybalený nákup, a my už víme, v které tašce kapsičky jsou.
Jednou nám děda ta alba ukazoval. Neměl na vybranou. Vyndal je z knihovny a něco si v nich prohlížel. Mankote, Morinko! Těch nádherně barevných papírků, se kterými by se tak krásně hrálo. Které byly jen zlehounka přilepené na velkém papíru! Stačilo natáhnout tlapinku, zatáhnout a papírek byl náš. Nevím, proč se děda za to na nás zlobil. Měl by mít radost, že nás to zajímá, ne? Prý to není pro kočky. Není to divný?
Mňauky, Kulíšek, Micínek a poděkování dědovi, že mě pustil k počítači.

Datum 27.12.2009
Vložil Veronika(administrátorka)
Titulek Milé kočičky, milí "dvojnožci" od kočiček!

Až mi z toho srdce plesá, jak jste tady na sebe hodní, cítíte spolu a dokážete potěšit smutná srdíčka.To bychom se my, lidé, měli od Vás moc a moc učit, s tím je život o moc snesitelnější i krásnější se svými smutnými událostmi,co často přináší...

Datum 28.11.2009
Vložil peřina
Titulek smutně veselo

Ahoj,zkoukla jsem spoustu pěkných fotek a udělalo se mi smutno.Mauzínka je moc nemocná a pan doktor říká,že už se s tím nedá nic dělat a dlouho tu nebude...Veselo mi je z toho kolik fajn lidí a koček tu vidím...zdravím všechny z Města perníku.

 
https://www.elodia.cz/