Nejlepší kočičáci pod sluncem

 

Vítá Vás kocourek Mikuláš a kočička Floppy...
 

Jsme dva kočičáci, žijící poblíž Brněnské přehrady.

Kocour Mikuláš z útulku a kočičku Floppy jako malinké koťátko vysvobodily hodné děti z kontejneru a tak získala nový domov a kočičího kamaráda. Dnes nedáme jeden bez druhého ani ránu,a to je těch ran tolik, že se někdy panelák otřásá v základech!

 
 Pomaloučku polehoučku budujeme náš web ... :-)

Pravidla etikety pro nezkušené kočky:

 

• Když musíš zvracet, rychle vyskoč na křeslo. Pokud to nestihneš, běž alespoň na orientální kobereček. Čím delší vlas má, tím lépe.

• Urči si, který host nesnáší kočky. Na ten klín si sedni na celý večer. Neodváží se tě odehnat a dokonce ti budou říkat ”hezká kočička”. Nejlepší bude, když ti bude z pusy cítit kočičí žrádlo.

• Když chceš sedět na klíně nebo se otírat o kalhoty, zásadně vybírej barvy, které kontrastují s tvojí.

• Hosty vždycky doprovázej na záchod. Nemusíš dělat nic, stačí sedět a zírat.

• Pro hosty, kteří říkají "Zbožňuju kočičky!", si připrav nejlhostejnější přezírání, drápky přilož na punčochu nebo je rychle kousni do kotníku.

• Dveře do žádného pokoje nesmějí zůstat zavřené. Aby se ti některé otevřely, stoupni si na zadní a škrábej předními packami. Když se ti dveře otevřou, není nutné je použít. Můžeš si to rozmyslet. Jestliže sis poručila otevřít dveře ven, postůj napůl ven a napůl vevnitř a popřemýšlej o několika věcech. Tohle je důležité hlavně když je venku velká zima nebo hodně komárů.

• Jestliže jeden člověk pracuje a jeden nedělá nic, věnuj se tomu, kdo pracuje. Když někdo čte knihu, polož se co nejblíže pod bradu, ale pouze v případě že se ti nepodaří lehnout si přímo na knihu. Když panička plete, stoč se jí potichoučku na klín a předstírej spánek. Potom se natáhni a ostře šťouchni do pletoucích jehel. Tomu se říká "utíkající očko". Jestliže někdo dělá domácí úkol, sedni si na papír, na který právě píše. Když tě podruhé odstrčí, shoď cokoliv pohyblivého ze stolu – tužky, pera, známky – jedno po druhém.

• Pokud bydlíš v paneláku: Když se ti páníček vrátí domů s plnýma rukama tašek a balíků,co nejrychleji vyběhni na chodbu a hurá dolů ze(nahoru do)schodů!


• Jestliže narazíš do zasunutých skleněných dveří nebo uděláš něco hloupého, nikdy to na sobě nedej znát a jdi si po svých s výrazem "Přesně to jsem chtěla udělat".

• Jestliže dovolíš nějakému psovi sdílet teritorium, máš štěstí. Když roztrháš záclony nebo zničíš cokoliv, za co asi dostaneš trest, počkej, až bude páníček poblíž, plácni psa a utíkej. Psi jsou hloupí a přijmou vinu za cokoliv. Když ti tahle finta nevyjde, jednoduše utíkej a schovej se. Nikdo vlastně neočekává, že by někdy chytil kočku.

• Pronásleduj, dováděj a utíkej před neviditelnými bytostmi. Nezáleží na tom proč, prostě se to očekává.

• Přes den se dobře vyspi, abys byla čilá na hraní v noci, nejlépe mezi 2. a 4. hodinou k ránu.

• Poznámka na konec: Na PC se chodí zásadně PO klávesnici!
 

Napište nám:

Mikuláš a Floppy

vje@centrum.cz

Vyhledávání

Anketa

Kolik šelem kočkovitých žije u Vás v jedné domácnosti?

Fotobanka Pixmac

Fotobanka Pixmac nabízí levné fotky a vektory s licencemi pro reklamní účely.
Platba bankovním převodem a na fakturu je samozřejmostí.

https://www.elodia.cz/