Nejlepší kočičáci pod sluncem

Fotobanka Pixmac

Fotobanka Pixmac nabízí levné fotky a vektory s licencemi pro reklamní účely.
Platba bankovním převodem a na fakturu je samozřejmostí.

Kniha návštěv

Datum 26.07.2017
Vložil Morinka a Sněhurka ze Žižkova
Titulek Ahoj kočičáčci

Zdravíme, kdepak se kluci touláte?, My stále provádíme kočičiny, už jste četli jak naše panička chtěla Morinku rozmnožit dveřma? Doufám, že jste všichni zdrávi, občas se ozvěte. Morinka a Sněhurka s personálem.

Datum 31.07.2017
Vložil Veronika-administrator
Titulek K příspěvku:Ahoj kočičáčci

Jejda, ahoj Marino! Musím Tobě i paničce oznámit smutnou zprávu. Před měsícem odešel Micínek za duhový most a jeho pán ho přežil jen do 26.7.2017. Kuliška daly rodiny do útulku. Kdyby to jen nebylo tak strasně daleko, manžel mi nabídl, že bychom si ho mohli adoptovat. Ale jak, z Mostu a bez auta..? Takže jsme všichni moc smutní.
Jinak přibyl nám další kocourek Arnie, z útulku, ten je panečka a každé ráno se ho snaží udržet v posteli, aby mu zase na celý den neodešel do práce. Ale on se mu vždycky vrátí! ♡ M+F+A+Veronika

Datum 31.07.2017
Vložil Veronika-administrator
Titulek K příspěvku:K příspěvku:Ahoj kočičáčci

Promiň, Morinko, za to oslovení, to byl překlep na predikci tabletu:-(

Datum 25.11.2017
Vložil Veronika-administrator
Titulek K příspěvku:Ahoj kočičáčci

Ahoj holky,
mam pro Vas smutnou zpravu. Micinek z Mostu se odebral za duhovy most a jeho 87lety panicek brzo po nem taky.
Strasne jsme to x kocickama obreceli, pribuzni si ani nenechali Smudlika,ze uz 2 kocky nebo 2 pejsky maji a tak putoval do utulku.Nastesti za hodnym panem,co se tam stara o zviratka,takze snad dozije v klidu. :'(

Datum 25.11.2017
Vložil Veronika
Titulek K příspěvku:K příspěvku:Ahoj kočičáčci

Moje skleroza! Ani se nepodivam,ze jsem uz psala, Je to se mnou cim dal horsi, mňááu!

Datum 24.03.2014
Vložil
Titulek tvůrce webu,oddaná kočičí poddaná :-P

Asi sem už nikdo nechodí,co :-(

Datum 02.01.2012
Vložil Sněhurka a Morinka ze Žižkova
Titulek Pohádka o Sněhurce

Ahojky, jmenuji se Sněhurka a jsem vánoční dárek od paniččiny maminky. Přijela jsem ze stodoly na vsi přímo do Prahy do postele, panička o mě mluví jako o žižkovském povaleči a pán, mi říká Nácíčku.

Paniččina maminka mě slyšela jak brečím u sousedů v uhlí a bála se aby mě tam nezaházeli, nebo nezabili. Zavolala na mě a já jsem opatrně vylezla. Bála jsem se, ale dostala jsem od té paní najíst a pohlazení. Pak mi udělali krabičku na spaní a zavolali mojí paničce, jestli by mě chtěla.

A tak mě 28. 12. 2011 zavřeli do krabice s dírkami, naložili mě do autobusu a odvezli do Prahy. Jestli si myslíte, že jsem byla vyděšená tak to tedy nebyla, celou cestu jsem prospala, já totiž spím velice ráda.

Doma byla ještě jedna kočička která se jmenuje Morinka, je větší a moc na mě vrčela a syčela, ona se mě bála. Dneska si už spolu hrajeme a Morinka mi umývá očička, jak spím, mám stále ospalky a než si je stačím umýt, zase usnu. Jo a nejlépe se spí s pánem.

Krásný Nový rok Vám všem přeje Sněhurka.

Paniččin dovětek

Ta kočka, je normální Žižkovský povaleč, ta se nenaučí ani na jméno protože furt chrápe. Jinak je moc hodná, čistotná a baští normálně, hodně jedla jen první dva dny. Morinka jí už meje ty ospalky, který si ten povaleč neumí umejt sám.
Mnoho zdraví přeje panička a kočička Morinka

Datum 31.01.2011
Vložil Veronika
Titulek Mauzí

Ach jo, bude mi moc chybět,až se zase dostanu do Pardubic. Měly jsme se rády..a bylo mi velkou ctí poznat tak krásnou velkou kočičí dušičku...

Datum 16.03.2011
Vložil Ptáme se.
Titulek K příspěvku:Mauzí

My, kočičáčci Micínek a Kulíšek, ale taky děda jsme si přečetli předcházející zprávu a je nám nedobře. Co se stalo s Mauzí? Píšeš, teťulinko, že Ti bude chybět. Stalo se jí snad něco? Věříme, že ne. Máme Mauzí rádi. Moc rádi. Hlavně děda.

Datum 17.07.2010
Vložil Veronika(administrátorka)
Titulek NELEKNĚTE SE!

Z návštěvní knihy zmizely dopisy Vašich kočiček. Není to snad proto, že by nebyly hezké, ba naopak - myslím, že to počteníčko si zaslouží svou vlastní stránku a ne se tísnit v návštěvní knize,která je beztak jen pro forma - v lepším případě pro to, abychom se my,dvounožci poradili.
Bude proto lepší vkládat dopisy do MŇOUKADLA, kam jsem ty stávající nemotorně okopírovala a já se pokusím ještě na něm organizačně zapracovat, abych zbytečně nevytvářela chaos.
Zatím se to vkládá do kolonky na spodním okraji stránky....
..a teďka mi to zmizelo...Kuš.. POMOOOOOOOOOC!!!!!

 
https://www.elodia.cz/